Toggle Bar

 

Bohoslužby SPOLU (naživo aj "naživo") 

Posledná aktualizácia: 27.04.2021

Veci sú neustále v pohybe a menia sa, preto sa mení aj náš spôsob stretávania sa na nedeľné bohoslužby. Na tejto stránke nájdete vždy najaktuálnejšie informácie o tom, čo, kedy a ako sa deje. Vzhľadom na uvoľnené opatrenia v platnosti od 16.04.2021 sú umožnené verejné bohoslužby. Prvá takáto "fyzická" bohoslužba bude u nás 2. mája. Vzhľadom na to, že nie každý sa dokáže zúčasniť fyzického stretnutia, budete zapezpečený aj online prenos (čítajte ďalej). 

 

👥 V NEDEĽU FYZICKY  Žiaľ, zatiaľ na našich bohoslužbách môže byť maximálne 19 ľudí (deti do 10 rokov sa nezapočítavajú), preto je potrebné sa vopred zapísať. Rezervujte si miesto tu (na bočnej strane dokumentu uvidíte všetky detaily a inštrukcie). Bohoslužby začínajú o 10:00 v priestoroch ZŠ Narnia (Mozartova 10). Dodržiavame všetky aktuálne platné nariadenia (povinné nosenie respirátora, dezinfekcia rúk, ..., negatívny AG test nie je potrebný). Odporúčame príchod aspoň niekoľko minút pred začiatkom, aby ste sa mohli v kľude usadiť a pripraviť na bohoslužbu. 

 

🌐 V NEDEĽU ONLINE  Pokiaľ už nie je "voľné" miesto, alebo sa ešte nemôžete zúčastňovať hromadných podujatí, môžete sa na bohoslužbu pripojiť. Budeme ju vysielať len cez ZOOM. Na živý prenos sa pripojíte kliknutím sem (všetky kamery a mikrofóny budú vypnuté): 

 

 

 

 

V prípade otázok alebo nejasností sa obráťte na kazateľa zboru (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / 0949 193 551).