Toggle Bar

 

Bohoslužby SPOLU (offline aj online) 

Posledná aktualizácia: 23.11.2020

Veci sú neustále v pochybe a menia sa, preto sa mení aj náš spôsob stretávania sa na nedeľné bohoslužby. Na tejto stránke nájdete vždy najaktuálnejšie informácie o tom, čo, kedy a ako sa deje. 

Vzhľadom na uvoľnené opatrenia v platnosti od 16.11.2020 sú umožnené verejné bohoslužby. Prvá takáto "fyzická" bohoslužba bude u nás 29. novembra, ktorá je zároveň aj prvou adventnou nedeľou. Vzhľadom na to, že nie každý sa dokáže zúčasniť fyzického stretnutia, budete zapezpečený aj online prenos. 

Všetko podstatné by malo byť popísané nižšie. No možno máte otázky, ktoré neboli pokryté. Kľudne sa s nimi môžete obrátiť na brata kazateľa (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / 0949 193 551), ktorý Vám rád pomôže aj s technickými problémami:)

V každom prípade, nech už akoukoľvek formou, dúfam, že budeme takto spolu posilnení Božím slovom, aby sme mohli byť ľuďmi pokoja uprostred ustráchaného sveta. To je to, čo svet okolo nás potrebuje. To je to, čo my sami potrebujeme. 

Srdečne, Marek 
( kazateľ zboru ) 

 

 

CHCEM PRÍSŤ. AKO? 

Bohoslužby začínajú o 10:00 v priestoroch ZŠ Narnia (Mozartova 10). Dodržiavame všetky aktuálne platné nariadenia (povinné nosenie rúška, dezinfekcia rúk pri príchode, rozostupy pri sedení). Odporúčame príchod aspoň niekoľko minút pred začiatkom, aby ste sa mohli v kľude usadiť a pripraviť na bohoslužbu. 
 

NEMÔŽEM PRÍSŤ. AKO SA PRIPOJÍM? 

Uvedomujeme si, že nie všetci sa dokážu zísť na fyzické stretnutie a preto bude ku dispozícií aj živý prenos z bohoslužby v Narnii. Bohoslužbu budeme vysielať na našom YouTube kanále. Prenos začne tesne pred 10:00. (Ak v čase otvorenia stránky prenos ešte nebude spustený, skúste načítať stránku opäť o pár minút.