Leto 2022 v zbore CB Trnava 

Nie je to len tou teplotou vonku 🥵 – leto je naozaj tu! Školský rok skončil a s letným časom prichádza aj letný režim v našom zbore. Tu na jednom mieste nájdete čo a kedy sa bude diať. Po skúsenostiach s letom 2020 (grilovačky) a 2021 (modlitby) sme sa rozhodli zobrať to najlepšie z oboch a spojiť to. A takýto je plán: 

🦁 Nedele v Narnii 

V priemere sa každú druhú nedeľu stretneme v Narnii na "štandardnú" bohoslužbu, ako poznáme z bežného roku. Vidíme sa o 10:00 v Narnii (Mozartova 10, Trnava). 

🤲🔥 Modlitby & Gril 

V priemere sa každú druhú nedeľu stretneme, aby sme mali spoločenstvo pri modlitbách aj stole :) Začneme o 16:00 okruhom spoločných modlitieb (námety budú pripravené a vždy nás nimi niekto iný bude viesť). Modlitieb sa môžete zúčastniť aj s deťmi. Podľa dostupnosti hudobníkov zaspievame aj zopár piesní. Toto celé bude trvať 45-60 minút. 

Potom budeme čas opekania, grilovania, papania a rozhovorov. Každý prosím prineste niečo na opekanie, prípadne pitie – spolu si ugrilujeme, môžeme sa navzájom ponúknuť a stráviť spolu príjemné popoludnie a podvečer. 

Všetky tieto stretnutia sú otvorené pre každého. Pozvite svojich priateľov na celé stretnutie, alebo aj len na grilovačku! 

Pre najaktuálnejšie informácie sledujte našu webovú stránku (cbtt.sk). Bližšie informácie o tom, čo sa deje ďalšiu nedeľu budeme v prípade zmien posielať aj emailom. A ak budete mať akékoľvek otázky, či už ohľadom miesta alebo programu, alebo ak potrebujete pomôcť s organizáciou dopravy, môžete nám kedykoľvek napísať na: 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na spoločne strávené leto. 

~ vedenie zboru CB Trnava